FMC0103245-36
FMC0103245-36 Fairview Microwave
FMC0103245-36.pdf
Виробник: Fairview Microwave
Description: FMC0103245-36
Packaging: Bulk
Color: Black
Length: 36.00" (914.40mm)
Style: N-Type to TNC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
2nd Connector: TNC Plug
Frequency - Max: 6 GHz
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
на замовлення 523 шт:
Написати відгук
Description: FMC0103245-36, Packaging: Bulk, Color: Black, Length: 36.00" (914.40mm), Style: N-Type to TNC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Cable Type: LMR 240, 1st Connector: N-Type Plug, 2nd Connector: TNC Plug, Frequency - Max: 6 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.