FMG2G75US60
FMG2G75US60 Fairchild Semiconductor
FAIRS14966-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Виробник: Fairchild Semiconductor
Description: IGBT, 75A, 600V, N-CHANNEL
Packaging: Bulk
Package / Case: 7PM-GA
Mounting Type: Chassis Mount
Input: Standard
Configuration: Half Bridge
Operating Temperature: -40°C ~ 150°C (TJ)
Vce(on) (Max) @ Vge, Ic: 2.8V @ 15V, 75A
NTC Thermistor: No
Supplier Device Package: 7PM-GA
Current - Collector (Ic) (Max): 75 A
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 600 V
Power - Max: 310 W
Current - Collector Cutoff (Max): 250 µA
Input Capacitance (Cies) @ Vce: 7.056 nF @ 30 V
на замовлення 18 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IGBT MODULE 600V 75A 310W 7PMGA, Packaging: Bulk, Package / Case: 7PM-GA, Mounting Type: Chassis Mount, Input: Standard, Configuration: Half Bridge, Operating Temperature: -40°C ~ 150°C (TJ), Vce(on) (Max) @ Vge, Ic: 2.8V @ 15V, 75A, NTC Thermistor: No, Supplier Device Package: 7PM-GA, Current - Collector (Ic) (Max): 75 A, Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 600 V, Power - Max: 310 W, Current - Collector Cutoff (Max): 250 µA, Input Capacitance (Cies) @ Vce: 7.056 nF @ 30 V.
Інші пропозиції FMG2G75US60
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FMG2G75US60 Виробник : fsc FAIRS14966-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw FMG2G75US60.pdf
на замовлення 2100 шт:
FMG2G75US60
Додати до обраних Обраний товар
Транзистори > IGBT
товару немає в наявності
FMG2G75US60 FMG2G75US60 Виробник : onsemi FMG2G75US60.pdf Description: IGBT MODULE 600V 75A 310W 7PMGA
Packaging: Bulk
Package / Case: 7PM-GA
Mounting Type: Chassis Mount
Input: Standard
Configuration: Half Bridge
NTC Thermistor: No
Power - Max: 310 W
товару немає в наявності
FMG2G75US60 FMG2G75US60 Виробник : ON Semiconductor / Fairchild FAIRS14966-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw FMG2G75US60.pdf Motor / Motion / Ignition Controllers & Drivers 600V/75A