FMMS10027 Fairview Microwave Inc.
Виробник: Fairview Microwave Inc.
FMMS10027
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Signal Conditioning High Power Limiter, SMA, 100W Peak Power, 20 ns Recovery, 16 dBm Flat Leakage, 11 GHz to 18 GHz.
Інші пропозиції FMMS10027
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FMMS10027 FMMS10027 Виробник : Fairview Microwave FMMS10027.pdf Signal Conditioning High Power Limiter, SMA, 100W Peak Power, 20 ns Recovery, 16 dBm Flat Leakage, 11 GHz to 18 GHz