FMMT10024 Fairview Microwave Inc.
FMMT10024.pdf
Виробник: Fairview Microwave Inc.
FMMT10024
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LIMITER SMA 6-18 GHZ 16 DBM, Packaging: Bag, Package / Case: SMA In-Line Module, Mounting Type: Chassis Mount, Function: Limiter, Frequency: 6GHz ~ 18GHz, RF Type: General Purpose, Secondary Attributes: SMA Connectors, Supplier Device Package: Module.
Інші пропозиції FMMT10024
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bag
Package / Case: SMA In-Line Module
Mounting Type: Chassis Mount
Function: Limiter
Frequency: 6GHz ~ 18GHz
RF Type: General Purpose
Secondary Attributes: SMA Connectors
Supplier Device Package: Module
товару немає в наявності
FMMT10024 FMMT10024 Виробник : Fairview Microwave FMMT10024.pdf Signal Conditioning High Power Limiter, SMA, 100W Peak Power, 20 ns Recovery, 16 dBm Flat Leakage, 6 GHz to 18 GHz