FMMT10035 Fairview Microwave Inc.
FMMT10035.pdf
Виробник: Fairview Microwave Inc.
FMMT10035
на замовлення 35 шт:
Написати відгук
Description: LIMITER SMA 6-18 GHZ 13 DBM, Packaging: Bag, Package / Case: SMA In-Line Module, Mounting Type: Chassis Mount, Function: Limiter, Frequency: 6GHz ~ 18GHz, RF Type: General Purpose, Secondary Attributes: SMA Connectors.
Інші пропозиції FMMT10035
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bag
Package / Case: SMA In-Line Module
Mounting Type: Chassis Mount
Function: Limiter
Frequency: 6GHz ~ 18GHz
RF Type: General Purpose
Secondary Attributes: SMA Connectors
товару немає в наявності
FMMT10035 FMMT10035 Виробник : Fairview Microwave FMMT10035.pdf Signal Conditioning High Power Limiter, SMA, 100W Peak Power, 200 us Recovery, 13 dBm Flat Leakage, 6 GHz to 18 GHz