FMMT10036 Fairview Microwave Inc.
Виробник: Fairview Microwave Inc.
FMMT10036
на замовлення 9 шт:
Написати відгук
Signal Conditioning High Power Limiter, SMA, 100W Peak Power, 200 us Recovery, 16 dBm Flat Leakage, 7 GHz to 12 GHz.
Інші пропозиції FMMT10036
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FMMT10036 FMMT10036 Виробник : Fairview Microwave FMMT10036.pdf Signal Conditioning High Power Limiter, SMA, 100W Peak Power, 200 us Recovery, 16 dBm Flat Leakage, 7 GHz to 12 GHz