FMTC603-72 Fairview Microwave Inc.
Виробник: Fairview Microwave Inc.
FMTC603-72
на замовлення 19 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CBL ASSY TYPE FPLUG-TYPE FPLUG 7, Packaging: Bag, Color: Silver, Length: 72.0" (1.8m) 6.0', Style: F-Type to F-Type, Cable Type: FM-SF200LL75, 1st Connector: F-Type Plug, 2nd Connector: F-Type Plug, Frequency - Max: 3 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 75 Ohms, Connector Impedance: 75 Ohms, Overall Impedance: 75 Ohms.
Інші пропозиції FMTC603-72
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FMTC603-72 FMTC603-72 Виробник : Fairview Microwave Description: CBL ASSY TYPE FPLUG-TYPE FPLUG 7
Packaging: Bag
Color: Silver
Length: 72.0" (1.8m) 6.0'
Style: F-Type to F-Type
Cable Type: FM-SF200LL75
1st Connector: F-Type Plug
2nd Connector: F-Type Plug
Frequency - Max: 3 GHz
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 75 Ohms
Connector Impedance: 75 Ohms
Overall Impedance: 75 Ohms