FMVC11005 Fairview Microwave Inc.
Виробник: Fairview Microwave Inc.
VCO (VoltageControlled Oscillator) 0.5 inchCommercial SMT (Surface Mount), Frequency of
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
VCO Oscillators VCO (Voltage Controlled Oscillator) 0.5 inch SMT (Surface Mount), Frequency of 40 MHz to 100 MHz, Phase Noise -118 dBc/Hz.
Інші пропозиції FMVC11005
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FMVC11005 FMVC11005 Виробник : Fairview Microwave FMVC11005.pdf VCO Oscillators VCO (Voltage Controlled Oscillator) 0.5 inch SMT (Surface Mount), Frequency of 40 MHz to 100 MHz, Phase Noise -118 dBc/Hz