FMW0309-4R7JT2
FMW0309-4R7JT2 TT ELECTRONICS / WELWYN
4509022.pdf
Виробник: TT ELECTRONICS / WELWYN
Description: TT ELECTRONICS / WELWYN - FMW0309-4R7JT2 - MELF-Widerstand, Oberflächenmontage, 4.7 ohm, FMW Series, Drahtwiderstand, 1 W, ± 5%
tariffCode: 85332100
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
Nennleistung: 1W
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstand: 4.7ohm
Betriebstemperatur, max.: 155°C
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 1995 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TT ELECTRONICS / WELWYN - FMW0309-4R7JT2 - MELF-Widerstand, Oberflächenmontage, 4.7 ohm, FMW Series, Drahtwiderstand, 1 W, ± 5%, tariffCode: 85332100, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: MELF 0309, Widerstandstechnologie: Drahtwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: -, Nennleistung: 1W, Widerstand: 4.7ohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: ± 5%, Temperaturkoeffizient: ± 200ppm/°C, euEccn: NLR, Produktpalette: FMW Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Nennspannung: -, Betriebstemperatur, max.: 155°C, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FMW0309-4R7JT2 FMW0309-4R7JT2 Виробник : TT ELECTRONICS / WELWYN 4509022.pdf Description: TT ELECTRONICS / WELWYN - FMW0309-4R7JT2 - MELF-Widerstand, Oberflächenmontage, 4.7 ohm, FMW Series, Drahtwiderstand, 1 W, ± 5%
tariffCode: 85332100
rohsCompliant: YES
Bauform/Gehäuse des Widerstands: MELF 0309
Widerstandstechnologie: Drahtwiderstand
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Nennleistung: 1W
Widerstand: 4.7ohm
usEccn: EAR99
Widerstandstoleranz: ± 5%
Temperaturkoeffizient: ± 200ppm/°C
euEccn: NLR
Produktpalette: FMW Series
Nennspannung: -