FMW28TR1005 Fairview Microwave Inc.
FMW28TR1005.pdf
Виробник: Fairview Microwave Inc.
FMW28TR1005
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: WG TERMINATION WR-28 26.5-40 GHZ, Packaging: Bag, Package / Case: Module, Mounting Type: Chassis Mount, Function: Termination, Frequency: 26.5GHz ~ 40GHz, RF Type: Radar, Secondary Attributes: 100W.
Інші пропозиції FMW28TR1005
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bag
Package / Case: Module
Mounting Type: Chassis Mount
Function: Termination
Frequency: 26.5GHz ~ 40GHz
RF Type: Radar
Secondary Attributes: 100W