FN1-05S12AN AIPULNION
Виробник: AIPULNION
DC/DC Converter, 1W, 84mA, Vin 5V, Vout 12V, Viso 1500VDC, EFF 85% Zamiennik dla: DBE1-0513; AM1S-0512SZ, AM1S-0512S-NZ, AM1SS-0512SZ, AM1SS-0512S-NZ, AM1SS-0512SJZ; B0512S-1WR3; FN1-05S12AN; FN1-05S12AN DC FN1-05S12AN
кількість в упаковці: 17 шт
на замовлення 83 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 17
Відгуки про товар
Написати відгук
DC/DC Converter, 1W, 84mA, Vin 5V, Vout 12V, Viso 1500VDC, EFF 85% Zamiennik dla: DBE1-0513; AM1S-0512SZ, AM1S-0512S-NZ, AM1SS-0512SZ, AM1SS-0512S-NZ, AM1SS-0512SJZ; B0512S-1WR3; FN1-05S12AN; FN1-05S12AN DC FN1-05S12AN, кількість в упаковці: 17 шт.