FN1-05S15AN AIPULNION
Виробник: AIPULNION
DC/DC Converter, 1W, 67mA, Vin 5V, Vout 15V, Viso 1500VDC, EFF 83% Podobny do: AM1S-0515SZ; P6AU-0515ELF; B0515S-1WR3; P2AU-0515ELF; DBE1-0514; TPE0515SP; AM1SS-0515S-NZ; FN1-05S15AN DC FN1-05S15AN
кількість в упаковці: 17 шт
на замовлення 6 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 17
Відгуки про товар
Написати відгук
DC/DC Converter, 1W, 67mA, Vin 5V, Vout 15V, Viso 1500VDC, EFF 83% Podobny do: AM1S-0515SZ; P6AU-0515ELF; B0515S-1WR3; P2AU-0515ELF; DBE1-0514; TPE0515SP; AM1SS-0515S-NZ; FN1-05S15AN DC FN1-05S15AN, кількість в упаковці: 17 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN1-05S15AN Виробник : AIPULNION DC/DC Converter, 1W, 67mA, Vin 5V, Vout 15V, Viso 1500VDC, EFF 83% Podobny do: AM1S-0515SZ; P6AU-0515ELF; B0515S-1WR3; P2AU-0515ELF; DBE1-0514; TPE0515SP; AM1SS-0515S-NZ; FN1-05S15AN DC FN1-05S15AN