FN1-05S24AN AIPULNION
Виробник: AIPULNION
DC/DC Converter, 1W, 42mA, Vin 5V, Vout 24V, Viso 1500VDC, EFF 84% Replacement for: AM1S-0524SZ, AM1SS-0524S-NZ, AM1SS-0524SJZ; FN1-05S24AN; B0524S-1WR3; FN1-05S24AN DC FN1-05S24AN
кількість в упаковці: 17 шт
на замовлення 46 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 17
Відгуки про товар
Написати відгук
DC/DC Converter, 1W, 42mA, Vin 5V, Vout 24V, Viso 1500VDC, EFF 84% Replacement for: AM1S-0524SZ, AM1SS-0524S-NZ, AM1SS-0524SJZ; FN1-05S24AN; B0524S-1WR3; FN1-05S24AN DC FN1-05S24AN, кількість в упаковці: 17 шт.