FN1-05S24BN AIPULNION
Виробник: AIPULNION
DC-DC Converter; 1W; 33mA; 24V; 1,5kV; 4,5V~5,5V; -40°C~105°C; EFF 80%; Similar to: P6CU-0524ELF; NRA0524S; FN1-05S24BN DC FN1-05S24BN
кількість в упаковці: 25 шт
на замовлення 50 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 25
Відгуки про товар
Написати відгук
DC-DC Converter; 1W; 33mA; 24V; 1,5kV; 4,5V~5,5V; -40°C~105°C; EFF 80%; Similar to: P6CU-0524ELF; NRA0524S; FN1-05S24BN DC FN1-05S24BN, кількість в упаковці: 25 шт.