FN1-12S12AN AIPULNION
Виробник: AIPULNION
DC-DC Converter; 1W; 83mA; 12V; 1,5kV; 10,8V~13,2V; -40°C~85°C; EFF 77%; Odpowiednik: DBE1-1213; AM1S-1212SZ; B1212S-1WR; B1212S-1WR3; B1212S-1WR2; DBE1-1213; FN1-12S12AN; AM1S-1212SZ; AM1S-1212S-NZ; AM1SS-1212SZ; AM1SS-1212S-NZ; AM1SS-1212SJZ; FN1-12S12
кількість в упаковці: 17 шт
на замовлення 26 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 17
Відгуки про товар
Написати відгук
DC-DC Converter; 1W; 83mA; 12V; 1,5kV; 10,8V~13,2V; -40°C~85°C; EFF 77%; Odpowiednik: DBE1-1213; AM1S-1212SZ; B1212S-1WR; B1212S-1WR3; B1212S-1WR2; DBE1-1213; FN1-12S12AN; AM1S-1212SZ; AM1S-1212S-NZ; AM1SS-1212SZ; AM1SS-1212S-NZ; AM1SS-1212SJZ; FN1-12S12, кількість в упаковці: 17 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN1-12S12AN Виробник : AIPULNION DC-DC Converter; 1W; 83mA; 12V; 1,5kV; 10,8V~13,2V; -40°C~85°C; EFF 77%; Odpowiednik: DBE1-1213; AM1S-1212SZ; B1212S-1WR; B1212S-1WR3; B1212S-1WR2; DBE1-1213; FN1-12S12AN; AM1S-1212SZ; AM1S-1212S-NZ; AM1SS-1212SZ; AM1SS-1212S-NZ; AM1SS-1212SJZ; FN1-12S12