Продукція > AIPULNION > FN1-12S3V3AN
FN1-12S3V3AN AIPULNION
Виробник: AIPULNION
DC/DC Converter, 1W, 303mA, Vin 12V, Vout 3.3V, Viso 1500VDC, EFF 75% Zamiennik dla: B1203S-1WR3; AM1S-1203SZ, AM1SS-1203S-NZ; FN1-12S3V3AN; TPE1203SP; FN1-12S3V3AN SIP4 (4pin) DC FN1-12S3V3AN
кількість в упаковці: 17 шт
на замовлення 42 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 17
Відгуки про товар
Написати відгук
DC/DC Converter, 1W, 303mA, Vin 12V, Vout 3.3V, Viso 1500VDC, EFF 75% Zamiennik dla: B1203S-1WR3; AM1S-1203SZ, AM1SS-1203S-NZ; FN1-12S3V3AN; TPE1203SP; FN1-12S3V3AN SIP4 (4pin) DC FN1-12S3V3AN, кількість в упаковці: 17 шт.