Продукція > SCHAFFNER > FN1394-2.5-05-11
FN1394-2.5-05-11
FN1394-2.5-05-11 Schaffner
1681397751190.pdf
Виробник: Schaffner
Power Entry Module Filtered M 3 POS 250VAC 2.5A Switch/Fuse ST 1 Port
на замовлення 21 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PWR ENT MOD RCPT IEC320-C14 PNL, Packaging: Bulk, Features: Front or Rear Side Mount, Voltage Selector, Filter Type: Filtered (EMI, RFI) - Commercial, Connector Type: Receptacle, Male Blades - Module, Mounting Type: Panel Mount, Flange, Number of Positions: 3, Termination: Quick Connect - 0.250" (6.3mm), Approval Agency: CSA, ENEC, UL, Ingress Protection: IP40, Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 29.00mm x 60.00mm, Connector Style: IEC 320-C14, Material Flammability Rating: UL94 V-2, Accomodates a Fuse: Yes (Fuse Not Included), Switch Features: Switch On-Off, Fuse Holder, Drawer: Fuse Holder, Twin Fused, Part Status: Active, Current Rating - Filter: 2.5A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN1394-2.5-05-11 FN1394-2.5-05-11 Виробник : Schaffner 1681397751190.pdf Power Entry Module Filtered M 3 POS 250VAC 2.5A Switch/Fuse ST 1 Port
на замовлення 21 шт:
Кількість Ціна
FN1394-2.5-05-11 FN1394-2.5-05-11 Виробник : Schaffner Schaffner_datasheet_FN390-2488913.pdf AC Power Entry Modules 2.5A MOD PWR INLET IEC FILTER
на замовлення 9 шт:
на замовлення 19 шт:
Мінімальне замовлення: 3
товару немає в наявності
Packaging: Bulk
Number of Positions: 3
Termination: Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Approval Agency: CSA, ENEC, UL
Ingress Protection: IP40
Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 29.00mm x 60.00mm
Switch Features: Switch On-Off
Fuse Holder, Drawer: Fuse Holder, Twin Fused
Part Status: Active
Current Rating - Filter: 2.5A