FN2010-12-06
FN2010-12-06 TE Connectivity / Schaffner
Schaffner_datasheet_FN2010-3577466.pdf
Виробник: TE Connectivity / Schaffner
Power Line Filters 250VAC 12A
на замовлення 153 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: LINE FILTER 250VAC 12A CHASS MNT, Packaging: Tray, Inductance: 700µH, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Quick Connect, Applications: General Purpose, Approval Agency: CSA, ENEC, UR, Voltage - Rated AC: 250V, Frequency - Operating: DC ~ 400Hz, Current: 12 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN2010-12-06 FN2010-12-06 Виробник : Schaffner Schaffner_datasheet_FN2010-1522433.pdf Power Line Filters 250VAC 12A
на замовлення 132 шт:
Кількість Ціна
FN2010-12-06 FN2010-12-06 Виробник : Schaffner EMC Inc. Schaffner_datasheet_FN2010.pdf Description: LINE FILTER 250VAC 12A CHASS MNT
Packaging: Tray
Inductance: 700µH
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Quick Connect
Applications: General Purpose
Approval Agency: CSA, ENEC, UR
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: DC ~ 400Hz
Current: 12 A
на замовлення 316 шт:
FN2010-12-06 FN2010-12-06 Виробник : Schaffner 1690443049063.pdf Power Line Filter General Purpose EMI 0Hz to 400Hz 12A 250VAC/250VDC Quick Connect Chassis Mount
на замовлення 134 шт:
Мінімальне замовлення: 8
на замовлення 8 шт:
товару немає в наявності