Продукція > SCHAFFNER > FN2010 -20 -08
FN2010 -20 -08
FN2010 -20 -08 Schaffner
1690443049063.pdf
Виробник: Schaffner
Power Line Filter 0Hz to 400Hz 20A 250VAC Threaded Stud Flange Mount
на замовлення 44 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE FILTER 250VAC 20A CHASSIS, Packaging: Tray, Inductance: 600µH, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Threaded Post (M4), Applications: General Purpose, Approval Agency: CSA, ENEC, UR, Voltage - Rated AC: 250V, Frequency - Operating: DC ~ 400Hz, Current: 20 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN2010 -20 -08 FN2010 -20 -08 Виробник : Schaffner 1690443049063.pdf Power Line Filter 0Hz to 400Hz 20A 250VAC Threaded Stud Flange Mount
на замовлення 50 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
FN2010-20-08 FN2010-20-08 Виробник : Schaffner EMC Inc. FN2010.pdf Description: LINE FILTER 250VAC 20A CHASSIS
Packaging: Tray
Inductance: 600µH
Filter Type: Single Phase
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Threaded Post (M4)
Applications: General Purpose
Approval Agency: CSA, ENEC, UR
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: DC ~ 400Hz
Current: 20 A
на замовлення 168 шт:
FN2010-20-08 FN2010-20-08 Виробник : Schaffner Schaffner_datasheet_FN2010-1522433.pdf Power Line Filters 20A 250VAC 50/60Hz Stud Term
на замовлення 45 шт:
FN2010-20-08 FN2010-20-08 Виробник : TE Connectivity / Schaffner F54C44716EF10455B0035D38B97C73C251EA1DBFFBC51FAFF5CEC6B94B38BB97.pdf Power Line Filters 20A 250VAC 50/60Hz Stud Term