Продукція > SCHAFFNER > FN2010 -30 -17
FN2010 -30 -17
FN2010 -30 -17 Schaffner
fn2010.pdf
Виробник: Schaffner
Power Line Filter 0Hz to 400Hz 30A 250VAC Threaded Stud Flange Mount
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції FN2010 -30 -17
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN2010-30-17 FN2010-30-17 Виробник : Schaffner EMC Inc. FN%202010.pdf Description: FILTER 1-PHASE GENERAL EMI 30A
товару немає в наявності
FN2010-30-17 FN2010-30-17 Виробник : Schaffner fn-2010-1522433.pdf Power Line Filters 30A GENERAL PURPOSE FLTR