Продукція > SCHAFFNER > FN2010A-16-06
FN2010A-16-06
FN2010A-16-06 Schaffner
1690443049063.pdf
Виробник: Schaffner
Power Line Filter 0Hz to 400Hz 16A 250VAC Quick Connect Flange Mount
на замовлення 60 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 17
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE FILTER 250VAC 16A CHASS MNT, Packaging: Tray, Inductance: 700µH, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Quick Connect, Applications: Safety, Approval Agency: CSA, ENEC, UR, Voltage - Rated AC: 250V, Frequency - Operating: DC ~ 400Hz, Part Status: Active, Current: 16 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN2010A-16-06 FN2010A-16-06 Виробник : Schaffner Schaffner_datasheet_FN2010-1522433.pdf Power Line Filters 16A FILTER - FAST-ON
на замовлення 58 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
FN2010A-16-06 FN2010A-16-06 Виробник : TE Connectivity Schaffner Schaffner_datasheet_FN2010.pdf Description: LINE FILTER 250VAC 16A CHASS MNT
Packaging: Tray
Inductance: 700µH
Filter Type: Single Phase
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Quick Connect
Applications: Safety
Approval Agency: CSA, ENEC, UR
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: DC ~ 400Hz
Part Status: Active
Current: 16 A