Продукція > SCHAFFNER > FN2010B-16-06
FN2010B-16-06
FN2010B-16-06 Schaffner
Schaffner_datasheet_FN2010-1522433.pdf
Виробник: Schaffner
Power Line Filters 16A MEDICAL FASTON GENERAL PURPOSE FLTR
на замовлення 65 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE FILTER 250VAC 16A CHASS MNT, Packaging: Tray, Inductance: 700µH, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Quick Connect, Applications: General Purpose, Approval Agency: CSA, ENEC, UR, Voltage - Rated AC: 250V, Frequency - Operating: DC ~ 400Hz, Part Status: Active, Current: 16 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN2010B-16 -06 FN2010B-16 -06 Виробник : Schaffner 1690443049063.pdf Power Line Filter 0Hz to 400Hz 16A 250VAC Quick Connect Flange Mount
на замовлення 59 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
FN2010B-16-06 FN2010B-16-06 Виробник : TE Connectivity Schaffner Schaffner_datasheet_FN2010.pdf Description: LINE FILTER 250VAC 16A CHASS MNT
Packaging: Tray
Inductance: 700µH
Filter Type: Single Phase
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Quick Connect
Applications: General Purpose
Approval Agency: CSA, ENEC, UR
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: DC ~ 400Hz
Part Status: Active
Current: 16 A