FN2010B-16-06 Schaffner
| Кількість | Ціна |
|---|---|
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE FILTER 250VAC 16A CHASS MNT, Packaging: Tray, Inductance: 700µH, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Quick Connect, Applications: General Purpose, Approval Agency: CSA, ENEC, UR, Voltage - Rated AC: 250V, Frequency - Operating: DC ~ 400Hz, Part Status: Active, Current: 16 A.
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Power Line Filter 0Hz to 400Hz 16A 250VAC Quick Connect Flange Mount |
на замовлення 59 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
FN2010B-16-06 | Виробник : TE Connectivity Schaffner |