FN2010M-20-06
FN2010M-20-06 Schaffner EMC Inc.
FN2010.pdf
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: LINE FILTER 250VDC/VAC 20A CHAS
Packaging: Box
Inductance: 600µH
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Quick Connect
Applications: General Purpose
Approval Agency: CE, CSA, ENEC, UR
Voltage - Rated DC: 250V
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: DC ~ 400Hz
Part Status: Active
Current: 20 A
на замовлення 50 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: LINE FILTER 250VDC/VAC 20A CHAS, Packaging: Box, Inductance: 600µH, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Quick Connect, Applications: General Purpose, Approval Agency: CE, CSA, ENEC, UR, Voltage - Rated DC: 250V, Voltage - Rated AC: 250V, Frequency - Operating: DC ~ 400Hz, Part Status: Active, Current: 20 A.
Інші пропозиції FN2010M-20-06
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN2010M-20-06 FN2010M-20-06 Виробник : Schaffner fn-2010-1522433.pdf Power Line Filters 250Vac 20A 0.6mH Faston EMI Filter