FN2010N-60-24
FN2010N-60-24 TE Connectivity / Schaffner
F54C44716EF10455B0035D38B97C73C251EA1DBFFBC51FAFF5CEC6B94B38BB97.pdf
Виробник: TE Connectivity / Schaffner
Power Line Filters 250Vac 60A 1mH Screw EMI Filter
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: LINE FILTER 250VAC/VDC 60A CHASS, Packaging: Box, Inductance: 1mH, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Threaded Post (M6), Applications: General Purpose, Approval Agency: CE, CSA, ENEC, UR, Voltage - Rated DC: 250V, Voltage - Rated AC: 250V, Frequency - Operating: DC ~ 400Hz, Part Status: Active, Current: 60 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN2010N-60-24 FN2010N-60-24 Виробник : Schaffner schaffner_datasheet_fn2010.pdf Power Line Filter General Purpose EMI 0Hz to 400Hz 60A 250VAC/250VDC Threaded Stud Chassis Mount
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
FN2010N-60-24 FN2010N-60-24 Виробник : TE Connectivity Schaffner Schaffner_datasheet_FN2010.pdf Description: LINE FILTER 250VAC/VDC 60A CHASS
Packaging: Box
Inductance: 1mH
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Threaded Post (M6)
Applications: General Purpose
Approval Agency: CE, CSA, ENEC, UR
Voltage - Rated DC: 250V
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: DC ~ 400Hz
Part Status: Active
Current: 60 A