Продукція > SCHAFFNER > FN2010N1-12-06
FN2010N1-12-06
FN2010N1-12-06 Schaffner
Schaffner_datasheet_FN2010-1522433.pdf
Виробник: Schaffner
Power Line Filters 250Vac 12A 0.7mH Faston EMI Filter
на замовлення 38 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Інші пропозиції FN2010N1-12-06
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN2010N1-12-06 FN2010N1-12-06 Виробник : Schaffner EMC Inc. fn-2010-general-purpose-emcemi-filter Description: LINE FILTER 250VDC/VAC 12A CHAS