FN2020-10-07
FN2020-10-07 TE Connectivity / Schaffner
F8F3AD388057D1047AE117133190BE9F514D368CF4585D528BA49EBE630C3B58.pdf
Виробник: TE Connectivity / Schaffner
Power Line Filters GENERAL EMI 10A FILTER 1-PHASE
на замовлення 82 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: LINE FILTER 250VAC 10A CHASS MNT, Packaging: Box, Inductance: 800µH, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Wire Leads, Applications: General Purpose, Approval Agency: CSA, ENEC, UR, Voltage - Rated AC: 250V, Frequency - Operating: DC ~ 400Hz, Current: 10 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN2020-10-07 FN2020-10-07 Виробник : Schaffner Schaffner_datasheet_FN2020-1522401.pdf Power Line Filters GENERAL EMI 10A FILTER 1-PHASE
на замовлення 80 шт:
Кількість Ціна
FN2020-10-07 FN2020-10-07 Виробник : TE Connectivity Schaffner FN2020.pdf Description: LINE FILTER 250VAC 10A CHASS MNT
Packaging: Box
Inductance: 800µH
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Wire Leads
Applications: General Purpose
Approval Agency: CSA, ENEC, UR
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: DC ~ 400Hz
Current: 10 A
на замовлення 68 шт:
FN2020-10-07 FN2020-10-07 Виробник : Schaffner fn2020.pdf Power Line Filter General Purpose EMI 0Hz to 400Hz 10A 250VAC Wire Lead Chassis Mount
на замовлення 45 шт:
Мінімальне замовлення: 5