FN2020-12-06
FN2020-12-06 Schaffner EMC Inc.
FN2020.pdf
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: LINE FILTER 250VAC 12A CHASSIS
Packaging: Tray
Inductance: 700µH
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Quick Connect
Applications: General Purpose
Approval Agency: CSA, ENEC, UR
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: DC ~ 400Hz
Part Status: Active
Current: 12 A
на замовлення 580 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: LINE FILTER 250VAC 12A CHASSIS, Packaging: Tray, Inductance: 700µH, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Quick Connect, Applications: General Purpose, Approval Agency: CSA, ENEC, UR, Voltage - Rated AC: 250V, Frequency - Operating: DC ~ 400Hz, Part Status: Active, Current: 12 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 130 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
на замовлення 56 шт:
FN2020-12-06 FN2020-12-06 Виробник : Schaffner fn2020.pdf Power Line Filter General Purpose EMI 0Hz to 400Hz 12A 250VAC Solder Lug Chassis Mount
на замовлення 34 шт:
Мінімальне замовлення: 7
на замовлення 10 шт:
товару немає в наявності