FN2020-16-07
FN2020-16-07 Schaffner EMC Inc.
FN2020.pdf
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: LINE FILTER 250VAC 16A CHASS MNT
Packaging: Tray
Inductance: 650µH
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Wire Leads
Applications: General Purpose
Approval Agency: CSA, ENEC, UR
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: DC ~ 400Hz
Part Status: Active
Current: 16 A
на замовлення 37 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: LINE FILTER 250VAC 16A CHASS MNT, Packaging: Tray, Inductance: 650µH, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Wire Leads, Applications: General Purpose, Approval Agency: CSA, ENEC, UR, Voltage - Rated AC: 250V, Frequency - Operating: DC ~ 400Hz, Part Status: Active, Current: 16 A.
Інші пропозиції FN2020-16-07
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN2020-16-07 FN2020-16-07 Виробник : Schaffner fn2020.pdf Power Line Filter General Purpose EMI 0Hz to 400Hz 16A 250VAC Wire Lead Chassis Mount
товару немає в наявності
FN2020-16-07 FN2020-16-07 Виробник : Schaffner Schaffner_datasheet_FN2020-1522401.pdf Power Line Filters GENERAL EMI 16A FILTER 1-PHASE