Продукція > SCHAFFNER > FN2020-30-08
FN2020-30-08
FN2020-30-08 Schaffner
Schaffner_datasheet_FN2020-1522401.pdf
Виробник: Schaffner
Power Line Filters 30A, 0.87mA, 0.67mH 1 PHASE EMI
на замовлення 62 шт:
Написати відгук
Description: LINE FILTER 250VAC 30A CHASS MNT, Packaging: Box, Inductance: 670µH, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Threaded Post (M4), Applications: General Purpose, Approval Agency: CSA, ENEC, UR, Voltage - Rated AC: 250V, Frequency - Operating: DC ~ 400Hz, Part Status: Active, Current: 30 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN2020-30-08 FN2020-30-08 Виробник : TE Connectivity Schaffner FN2020.pdf Description: LINE FILTER 250VAC 30A CHASS MNT
Packaging: Box
Inductance: 670µH
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Threaded Post (M4)
Applications: General Purpose
Approval Agency: CSA, ENEC, UR
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: DC ~ 400Hz
Part Status: Active
Current: 30 A
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
FN2020-30-08 FN2020-30-08 Виробник : Schaffner 1686136777831.pdf Power Line Filter General Purpose EMI 0Hz to 400Hz 30A 250VAC Threaded Stud Chassis Mount
на замовлення 46 шт:
Мінімальне замовлення: 3
товару немає в наявності