FN2020B-10-06
FN2020B-10-06 TE Connectivity / Schaffner
Schaffner_datasheet_FN2020-3577653.pdf
Виробник: TE Connectivity / Schaffner
Power Line Filters 10A MEDICAL FASTON GENERAL PURPOSE FLTR
на замовлення 93 шт:
Написати відгук
Description: LINE FILTER 250VAC 10A CHASS MNT, Packaging: Tray, Inductance: 800µH, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Quick Connect, Applications: General Purpose, Approval Agency: CSA, ENEC, UR, Voltage - Rated AC: 250V, Frequency - Operating: DC ~ 400Hz, Part Status: Active, Current: 10 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN2020B-10-06 FN2020B-10-06 Виробник : Schaffner Schaffner_datasheet_FN2020-1522401.pdf Power Line Filters 10A MEDICAL FASTON GENERAL PURPOSE FLTR
на замовлення 38 шт:
Кількість Ціна
FN2020B-10-06 FN2020B-10-06 Виробник : Schaffner EMC Inc. FN2020.pdf Description: LINE FILTER 250VAC 10A CHASS MNT
Packaging: Tray
Inductance: 800µH
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Quick Connect
Applications: General Purpose
Approval Agency: CSA, ENEC, UR
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: DC ~ 400Hz
Part Status: Active
Current: 10 A