FN2020B-12-06
FN2020B-12-06 Schaffner EMC Inc.
FN2020.pdf
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: LINE FILTER 250VAC 12A CHASSIS
Packaging: Tray
Inductance: 700µH
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Quick Connect
Applications: General Purpose
Approval Agency: CSA, ENEC, UR
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: DC ~ 400Hz
Part Status: Active
Current: 12 A
на замовлення 168 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: LINE FILTER 250VAC 12A CHASSIS, Packaging: Tray, Inductance: 700µH, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Quick Connect, Applications: General Purpose, Approval Agency: CSA, ENEC, UR, Voltage - Rated AC: 250V, Frequency - Operating: DC ~ 400Hz, Part Status: Active, Current: 12 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN2020B-12-06 FN2020B-12-06 Виробник : TE Connectivity / Schaffner F8F3AD388057D1047AE117133190BE9F514D368CF4585D528BA49EBE630C3B58.pdf Power Line Filters 12A MEDICAL FASTON GENERAL PURPOSE FLTR
на замовлення 52 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
FN2020B-12-06 FN2020B-12-06 Виробник : Schaffner fn2020.pdf Power Line Filter General Purpose EMI 0Hz to 400Hz 12A 250VAC Solder Lug Chassis Mount Medical
на замовлення 117 шт:
Мінімальне замовлення: 7
FN2020B-12-06 FN2020B-12-06 Виробник : Schaffner 1717699571703.pdf Power Line Filter General Purpose EMI 0Hz to 400Hz 12A 250VAC Solder Lug Chassis Mount Medical
на замовлення 20 шт:
Мінімальне замовлення: 6