Продукція > SCHAFFNER > FN2020B-60-24
FN2020B-60-24
FN2020B-60-24 Schaffner
fn2020.pdf
Виробник: Schaffner
Power Line Filter General Purpose EMI 0Hz to 400Hz 60A 250VAC Threaded Stud Chassis Mount Medical
на замовлення 4 шт:
Написати відгук
Description: LINE FILTER 250VAC 60A CHASS MNT, Packaging: Tray, Inductance: 1mH, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Threaded Post (M6), Applications: General Purpose, Approval Agency: CSA, ENEC, UR, Voltage - Rated AC: 250V, Frequency - Operating: DC ~ 400Hz, Part Status: Active, Current: 60 A.
Інші пропозиції FN2020B-60-24
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN2020B-60-24 FN2020B-60-24 Виробник : TE Connectivity Schaffner FN2020.pdf Description: LINE FILTER 250VAC 60A CHASS MNT
Packaging: Tray
Inductance: 1mH
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Threaded Post (M6)
Applications: General Purpose
Approval Agency: CSA, ENEC, UR
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: DC ~ 400Hz
Part Status: Active
Current: 60 A
товару немає в наявності
FN2020B-60-24 Виробник : TE Connectivity / Schaffner F8F3AD388057D1047AE117133190BE9F514D368CF4585D528BA49EBE630C3B58.pdf Power Line Filters 60A MEDICAL M6 SCREW GENERAL PURPOSE FLTR