FN2030A-10-06
FN2030A-10-06 TE Connectivity Schaffner
Виробник: TE Connectivity Schaffner
Description: LINE FILTER 250VAC 10A CHASS MNT
Packaging: Tray
Inductance: 8mH
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Quick Connect
Applications: Safety
Approval Agency: CSA, ENEC, UR
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: DC ~ 400Hz
Part Status: Active
Current: 10 A
на замовлення 59 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: LINE FILTER 250VAC 10A CHASS MNT, Packaging: Tray, Inductance: 8mH, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Quick Connect, Applications: Safety, Approval Agency: CSA, ENEC, UR, Voltage - Rated AC: 250V, Frequency - Operating: DC ~ 400Hz, Part Status: Active, Current: 10 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN2030A-10-06 FN2030A-10-06 Виробник : Schaffner Schaffner_datasheet_FN2030-1522380.pdf Power Line Filters 10A FAST ON LOW CAPACITANCE
на замовлення 50 шт:
термін постачання 201-210 дні (днів)
Кількість Ціна
FN2030A-10-06 FN2030A-10-06 Виробник : TE Connectivity / Schaffner C6B3B10C714E97B1F10992E379BE10396235BD12BA3F73F751C942E4A94BF98B.pdf Power Line Filters 10A FAST ON LOW CAPACITANCE