Продукція > SCHAFFNER > FN2030A-20-08
FN2030A-20-08
FN2030A-20-08 Schaffner
Schaffner_datasheet_FN2030-1522380.pdf
Виробник: Schaffner
Power Line Filters Single Phase Chassis Mount HP Filter 250VAC, 20A, Screw, <0.5mA
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Power Line Filters Single Phase Chassis Mount HP Filter 250VAC, 20A, Screw, .