Продукція > SCHAFFNER > FN2030B-16-07
FN2030B-16-07
FN2030B-16-07 Schaffner
fn2030.pdf
Виробник: Schaffner
Power Line Filter General Purpose EMI 0Hz to 400Hz 16A 250VAC Wire Lead Flange Mount
на замовлення 1700 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN2030B-16-07 FN2030B-16-07 Виробник : Schaffner fn2030.pdf Power Line Filter General Purpose EMI 0Hz to 400Hz 16A 250VAC Wire Lead Flange Mount
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
на замовлення 80 шт:
Мінімальне замовлення: 5
FN2030B-16-07 FN2030B-16-07 Виробник : Schaffner FN2030-1522380.pdf Power Line Filters 16A 0.002mA 4mH EMI Filter