FN2030N1-12-06
FN2030N1-12-06 Schaffner EMC Inc.
Schaffner_datasheet_FN2030.pdf
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: LINE FILTER 250VDC/VAC 12A CHAS
Packaging: Box
Inductance: 4mH
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Quick Connect
Applications: General Purpose
Approval Agency: CE, CSA, ENEC, UR
Voltage - Rated DC: 250V
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: DC ~ 400Hz
Current: 12 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE FILTER 250VDC/VAC 12A CHAS, Packaging: Box, Inductance: 4mH, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Quick Connect, Applications: General Purpose, Approval Agency: CE, CSA, ENEC, UR, Voltage - Rated DC: 250V, Voltage - Rated AC: 250V, Frequency - Operating: DC ~ 400Hz, Current: 12 A.
Інші пропозиції FN2030N1-12-06
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN2030N1-12-06 FN2030N1-12-06 Виробник : Schaffner FN2030-1522380.pdf Power Line Filters 250Vac 12A 4mH Faston EMI Filter