FN2060-12-06
FN2060-12-06 TE Connectivity Schaffner
FN2060.pdf
Виробник: TE Connectivity Schaffner
Description: LINE FILTER 250VAC 12A CHASS MNT
Packaging: Tape & Reel (TR)
Inductance: 580µH
Filter Type: Single Phase
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Two Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Quick Connect
Applications: General Purpose
Approval Agency: CE, CSA, ENEC, UR
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: DC ~ 400Hz
Current: 12 A
на замовлення 135 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TE CONNECTIVITY - SCHAFFNER - FN2060-12-06 - Netzfilter, Chassis, Universell, 250 VAC, 12 A, Eine Phase, 2 Stufen, Chassismontage, tariffCode: 85363010, rohsCompliant: YES, Filteranwendungen: Universell, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Induktivität, min.: 580µH, Eingangsanschlüsse Filter: Steckanschluss, Anzahl der Phasen: Eine Phase, Ausgangsanschlüsse Filter: Steckanschluss, Nennstrom: 12A, euEccn: NLR, Reststrom, max.: 734µA, Filtertyp: Universal, Anzahl der Stufen: 2 Stufen, Kapazität: 0.47µF, Produktpalette: FN 2060 Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Filtermontage: Chassismontage, Filteranschlüsse: Steckanschluss, Nennspannung: 250VAC, SVHC: No SVHC (14-Jun-2023).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN2060-12-06 FN2060-12-06 Виробник : TE Connectivity / Schaffner 6283FFD870445583B442CCD1DE7A31CDA262ED9B38C099D699B091D89E396381.pdf Power Line Filters MULTI-STAGE 12A
на замовлення 23 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
FN2060-12-06 FN2060-12-06 Виробник : Schaffner schaffnerdatasheetfn2060.pdf Power Line Filter Multi-Stage General Purpose EMI 0Hz to 400Hz 12A 250VAC Quick Connect Chassis Mount
на замовлення 10 шт:
Мінімальне замовлення: 6
FN2060-12-06 FN2060-12-06 Виробник : TE CONNECTIVITY - SCHAFFNER FN2060.pdf Description: TE CONNECTIVITY - SCHAFFNER - FN2060-12-06 - Netzfilter, Chassis, Universell, 250 VAC, 12 A, Eine Phase, 2 Stufen, Chassismontage
tariffCode: 85363010
rohsCompliant: YES
Filteranwendungen: Universell
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Induktivität, min.: 580µH
Eingangsanschlüsse Filter: Steckanschluss
Anzahl der Phasen: Eine Phase
Ausgangsanschlüsse Filter: Steckanschluss
Nennstrom: 12A
euEccn: NLR
Reststrom, max.: 734µA
Filtertyp: Universal
Anzahl der Stufen: 2 Stufen
Kapazität: 0.47µF
Produktpalette: FN 2060 Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Filtermontage: Chassismontage
Filteranschlüsse: Steckanschluss
Nennspannung: 250VAC
SVHC: No SVHC (14-Jun-2023)
на замовлення 13 шт:
FN2060-12-06
Додати до обраних Обраний товар
товару немає в наявності
товару немає в наявності
FN2060-12-06 FN2060-12-06 Виробник : TE Connectivity Schaffner FN2060.pdf Description: LINE FILTER 250VAC 12A CHASS MNT
Packaging: Tray
Inductance: 580µH
Filter Type: Single Phase
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Two Stage
Applications: General Purpose
Voltage - Rated AC: 250V
Part Status: Active
Current: 12 A