Продукція > SCHAFFNER > FN2060-12-07
FN2060-12-07
FN2060-12-07 Schaffner
schaffner_datasheet_fn2060.pdf
Виробник: Schaffner
Power Line Filter Multi-Stage General Purpose EMI 0Hz to 400Hz 12A 250VAC Wire Lead Flange Mount
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE FILTER 250VAC 12A CHASS MNT, Packaging: Tray, Inductance: 580µH, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Two Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Wire Leads, Applications: General Purpose, Approval Agency: CE, CSA, ENEC, UR, Voltage - Rated AC: 250V, Frequency - Operating: DC ~ 400Hz, Part Status: Active, Current: 12 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN2060-12-07 FN2060-12-07 Виробник : TE Connectivity Schaffner FN2060.pdf Description: LINE FILTER 250VAC 12A CHASS MNT
Packaging: Tray
Inductance: 580µH
Filter Type: Single Phase
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Two Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Wire Leads
Applications: General Purpose
Approval Agency: CE, CSA, ENEC, UR
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: DC ~ 400Hz
Part Status: Active
Current: 12 A
на замовлення 47 шт:
Кількість Ціна
FN2060-12-07 FN2060-12-07 Виробник : Schaffner schaffner_datasheet_fn2060.pdf Power Line Filter Multi-Stage General Purpose EMI 0Hz to 400Hz 12A 250VAC Wire Lead Flange Mount
на замовлення 5 шт:
FN2060-12-07 FN2060-12-07 Виробник : Schaffner FN%202060-1036160.pdf Power Line Filters MULTI-STAGE 12A FILTER 1-PHASE
на замовлення 8 шт:
FN2060-12-07 FN2060-12-07 Виробник : TE Connectivity / Schaffner 6283FFD870445583B442CCD1DE7A31CDA262ED9B38C099D699B091D89E396381.pdf Power Line Filters MULTI-STAGE 12A FILTER 1-PHASE