FN2060-16-08
FN2060-16-08 TE Connectivity / Schaffner
6283FFD870445583B442CCD1DE7A31CDA262ED9B38C099D699B091D89E396381.pdf
Виробник: TE Connectivity / Schaffner
Power Line Filters MULTI-STAGE 16A FILTER 1-PHASE
на замовлення 25 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SCHAFFNER - TE CONNECTIVITY - FN2060-16-08 - Netzfilter, Universell, 250 VAC, 16 A, Eine Phase, 2 Stufen, Chassismontage, tariffCode: 85363010, rohsCompliant: YES, Filteranwendungen: Universell, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Eingangsanschlüsse Filter: Stiftbolzen, Anzahl der Phasen: Eine Phase, Ausgangsanschlüsse Filter: Stiftbolzen, Nennstrom: 16A, euEccn: NLR, Anzahl der Stufen: 2 Stufen, Produktpalette: FN 2060 Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Filtermontage: Chassismontage, Nennspannung: 250VAC, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN2060-16-08 FN2060-16-08 Виробник : SCHAFFNER - TE CONNECTIVITY 4378314.pdf Description: SCHAFFNER - TE CONNECTIVITY - FN2060-16-08 - Netzfilter, Universell, 250 VAC, 16 A, Eine Phase, 2 Stufen, Chassismontage
tariffCode: 85363010
rohsCompliant: YES
Filteranwendungen: Universell
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Eingangsanschlüsse Filter: Stiftbolzen
Anzahl der Phasen: Eine Phase
Ausgangsanschlüsse Filter: Stiftbolzen
Nennstrom: 16A
euEccn: NLR
Anzahl der Stufen: 2 Stufen
Produktpalette: FN 2060 Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Filtermontage: Chassismontage
Nennspannung: 250VAC
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
FN2060-16-08 FN2060-16-08 Виробник : Schaffner Schaffner_datasheet_FN2060-1730548.pdf Power Line Filters MULTI-STAGE 16A FILTER 1-PHASE
на замовлення 30 шт:
FN2060-16-08 FN2060-16-08 Виробник : TE Connectivity Schaffner FN2060.pdf Description: LINE FILTER 250VAC 16A CHASS MNT
Packaging: Tape & Reel (TR)
Inductance: 650µH
Filter Type: Single Phase
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Two Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Threaded Post (M4)
Applications: General Purpose
Approval Agency: CE, CSA, ENEC, UR
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: DC ~ 400Hz
Current: 16 A
на замовлення 13 шт:
Мінімальне замовлення: 3
FN2060-16-08 FN2060-16-08 Виробник : Schaffner schaffner_datasheet_fn2060.pdf Power Line Filter Multi-Stage General Purpose EMI 0Hz to 400Hz 16A 250VAC Threaded Stud Chassis Mount
на замовлення 13 шт:
Мінімальне замовлення: 3
товару немає в наявності
товару немає в наявності
FN2060-16-08 Виробник : Schaffner FN2060.PDF FILTER 1-PHASE MULTI-STAGE 16A Група товару: Протизавадні фільтри Од. вим: шт
Packaging: Tray
Inductance: 650µH
Filter Type: Single Phase
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Two Stage
Applications: General Purpose
Voltage - Rated AC: 250V
Part Status: Active
Current: 16 A