Продукція > SCHAFFNER > FN2060B-10-06
FN2060B-10-06
FN2060B-10-06 Schaffner
Schaffner_datasheet_FN2060-1730548.pdf
Виробник: Schaffner
Power Line Filters 10A MEDICAL FASTON GENERAL PURPOSE FLTR
на замовлення 793 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TE CONNECTIVITY - SCHAFFNER - FN2060B1006 - Netzfilter, Medizin, 250 VAC, 10 A, Eine Phase, 2 Stufen, Chassismontage, tariffCode: 85363010, rohsCompliant: YES, Filteranwendungen: Medizin, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Eingangsanschlüsse Filter: Steckanschluss, Anzahl der Phasen: Eine Phase, Ausgangsanschlüsse Filter: Steckanschluss, Nennstrom: 10A, euEccn: NLR, Anzahl der Stufen: 2 Stufen, Produktpalette: FN 2060 Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Filtermontage: Chassismontage, Nennspannung: 250VAC, SVHC: No SVHC (17-Jan-2022).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN2060B-10-06 FN2060B-10-06 Виробник : TE CONNECTIVITY - SCHAFFNER FN2060.pdf Description: TE CONNECTIVITY - SCHAFFNER - FN2060B-10-06 - SINGLE PHASE CHASSIS MOUNT FILTER 250VAC
tariffCode: 85363010
rohsCompliant: YES
Filteranwendungen: Medical
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Eingangsanschlüsse Filter: Quick Connect
Anzahl der Phasen: Single Phase
Ausgangsanschlüsse Filter: Quick Connect
Nennstrom: 10A
euEccn: NLR
Anzahl der Stufen: 2 Stage
Produktpalette: FN 2060 Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Filtermontage: Chassis Mount
Nennspannung: 250VAC
directShipCharge: 25
на замовлення 55 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
FN2060B1006 FN2060B1006 Виробник : TE CONNECTIVITY - SCHAFFNER 3971571.pdf Description: TE CONNECTIVITY - SCHAFFNER - FN2060B1006 - Netzfilter, Medizin, 250 VAC, 10 A, Eine Phase, 2 Stufen, Chassismontage
tariffCode: 85363010
rohsCompliant: YES
Filteranwendungen: Medizin
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Eingangsanschlüsse Filter: Steckanschluss
Anzahl der Phasen: Eine Phase
Ausgangsanschlüsse Filter: Steckanschluss
Nennstrom: 10A
euEccn: NLR
Anzahl der Stufen: 2 Stufen
Produktpalette: FN 2060 Series
Filtermontage: Chassismontage
Nennspannung: 250VAC
SVHC: No SVHC (17-Jan-2022)
на замовлення 45 шт:
FN2060B-10-06 FN2060B-10-06 Виробник : Schaffner schaffner_datasheet_fn2060.pdf Power Line Filter Multi-Stage General Purpose EMI 0Hz to 400Hz 10A 250VAC Solder Lug Chassis Mount Medical
на замовлення 2 шт:
на замовлення 5 шт:
товару немає в наявності
FN2060B-10-06 FN2060B-10-06 Виробник : TE Connectivity Schaffner FN2060.pdf Description: LINE FILTER 250VAC 10A CHASS MNT
Packaging: Tray
Inductance: 800µH
Configuration: Two Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Quick Connect
Applications: General Purpose
Approval Agency: CE, CSA, ENEC, UR
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: DC ~ 400Hz
Part Status: Active
Current: 10 A
товару немає в наявності
FN2060B-10-06 FN2060B-10-06 Виробник : TE Connectivity / Schaffner 6283FFD870445583B442CCD1DE7A31CDA262ED9B38C099D699B091D89E396381.pdf Power Line Filters 10A MEDICAL FASTON GENERAL PURPOSE FLTR