Продукція > SCHAFFNER > FN2070 -10 -07
FN2070 -10 -07
FN2070 -10 -07 Schaffner
schaffnerdatasheetfn2070.pdf
Виробник: Schaffner
Power Line Filter Multi-Stage EMI 0Hz to 400Hz 10A 250VAC Wire Lead Chassis Mount
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE FILTER 110V/250VAC 10A CHAS, Packaging: Tray, Inductance: 4.5mH, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Two Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Wire Leads, Applications: General Purpose, Approval Agency: CSA, ENEC, UR, Voltage - Rated AC: 110V, 250V, Frequency - Operating: DC ~ 400Hz, Part Status: Active, Current: 10 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN2070-10-07 FN2070-10-07 Виробник : TE Connectivity / Schaffner 3CB03674BB3FA28279A50857BDCF462BDF2E59470476569CE94F0E3DA0EDA249.pdf Power Line Filters 10A 250VAC 50/60Hz Wire Leads
на замовлення 22 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
FN2070-10-07 FN2070-10-07 Виробник : TE Connectivity Schaffner Schaffner_datasheet_FN2070.pdf Description: LINE FILTER 110V/250VAC 10A CHAS
Packaging: Tray
Inductance: 4.5mH
Filter Type: Single Phase
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Two Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Wire Leads
Applications: General Purpose
Approval Agency: CSA, ENEC, UR
Voltage - Rated AC: 110V, 250V
Frequency - Operating: DC ~ 400Hz
Part Status: Active
Current: 10 A