Продукція > SCHAFFNER > FN2090A-10-06
FN2090A-10-06
FN2090A-10-06 Schaffner
Schaffner_datasheet_FN2090-1522420.pdf
Виробник: Schaffner
Power Line Filters 10A SAFETY FASTON GENERAL PURPOSE FLTR
на замовлення 17 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: LINE FILTER 110V/250VAC 10A CHAS, Packaging: Tray, Inductance: 8mH, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Two Stage, Operating Temperature: -20°C ~ 100°C, Termination Style: Quick Connect, Applications: Safety, Approval Agency: CE, CSA, ENEC, UR, Voltage - Rated AC: 110V, 250V, Frequency - Operating: DC ~ 400Hz, Part Status: Active, Current: 10 A.
Інші пропозиції FN2090A-10-06
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN2090A-10-06 FN2090A-10-06 Виробник : Schaffner EMC Inc. Schaffner_datasheet_FN2090.pdf Description: LINE FILTER 110V/250VAC 10A CHAS
Packaging: Tray
Inductance: 8mH
Configuration: Two Stage
Operating Temperature: -20°C ~ 100°C
Termination Style: Quick Connect
Applications: Safety
Approval Agency: CE, CSA, ENEC, UR
Voltage - Rated AC: 110V, 250V
Frequency - Operating: DC ~ 400Hz
Part Status: Active
Current: 10 A