FN2090LL-16-06
FN2090LL-16-06 TE Connectivity Schaffner
Schaffner_datasheet_FN2090.pdf
Виробник: TE Connectivity Schaffner
Description: LINE FILTER 250VAC/VDC 16A CHASS
Packaging: Box
Inductance: 4mH
Configuration: Two Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Quick Connect
Applications: General Purpose
Approval Agency: CE, CSA, ENEC, UR
Voltage - Rated DC: 250V
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: DC ~ 400Hz
Part Status: Active
Current: 16 A
на замовлення 37 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: LINE FILTER 250VAC/VDC 16A CHASS, Packaging: Box, Inductance: 4mH, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Two Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Quick Connect, Applications: General Purpose, Approval Agency: CE, CSA, ENEC, UR, Voltage - Rated DC: 250V, Voltage - Rated AC: 250V, Frequency - Operating: DC ~ 400Hz, Part Status: Active, Current: 16 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN2090LL-16-06 FN2090LL-16-06 Виробник : Schaffner Schaffner_datasheet_FN2090-1522420.pdf Power Line Filters 250Vac 16A 4mH Faston 2 Stage
на замовлення 42 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
FN2090LL-16-06 FN2090LL-16-06 Виробник : Schaffner 1738257948446.pdf Power Line Filter Multi-Stage EMI 0Hz to 400Hz 16A 250VAC/250VDC Solder Lug Chassis Mount