Продукція > SCHAFFNER > FN2090LL-20-08
FN2090LL-20-08
FN2090LL-20-08 Schaffner
FN2090-1522420.pdf
Виробник: Schaffner
Power Line Filters 250Vac 20A 2.7mH Screw 2 Stage
на замовлення 50 шт:
Написати відгук
Description: LINE FILTER 250VAC/VDC 20A CHASS, Packaging: Box, Inductance: 2.7mH, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Two Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Threaded Post (M4), Applications: General Purpose, Approval Agency: CE, CSA, ENEC, UR, Voltage - Rated DC: 250V, Voltage - Rated AC: 250V, Frequency - Operating: DC ~ 400Hz, Part Status: Active, Current: 20 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN2090LL-20-08 FN2090LL-20-08 Виробник : Schaffner EMC Inc. Schaffner_datasheet_FN2090.pdf Description: LINE FILTER 250VAC/VDC 20A CHASS
Packaging: Box
Inductance: 2.7mH
Configuration: Two Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Threaded Post (M4)
Applications: General Purpose
Approval Agency: CE, CSA, ENEC, UR
Voltage - Rated DC: 250V
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: DC ~ 400Hz
Part Status: Active
Current: 20 A
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
FN2090LL-20-08 FN2090LL-20-08 Виробник : Schaffner 1709319981251.pdf Power Line Filter Multi-Stage EMI 0Hz to 400Hz 20A 250VAC/250VDC Threaded Stud Chassis Mount