Продукція > SCHAFFNER > FN2090Z-16-06
FN2090Z-16-06
FN2090Z-16-06 Schaffner
FN2090-1522420.pdf
Виробник: Schaffner
Power Line Filters 16A OVR PRTCN FASTON GENERAL PURPOSE FLTR
на замовлення 40 шт:
Написати відгук
Description: LINE FILTER 110V/250VAC 16A CHAS, Packaging: Tray, Inductance: 4mH, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Two Stage, Operating Temperature: -20°C ~ 100°C, Termination Style: Quick Connect, Applications: General Purpose, Approval Agency: CE, CSA, ENEC, UR, Voltage - Rated AC: 110V, 250V, Frequency - Operating: DC ~ 400Hz, Part Status: Active, Current: 16 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN2090Z-16-06 FN2090Z-16-06 Виробник : Schaffner EMC Inc. Schaffner_datasheet_FN2090.pdf Description: LINE FILTER 110V/250VAC 16A CHAS
Packaging: Tray
Inductance: 4mH
Configuration: Two Stage
Operating Temperature: -20°C ~ 100°C
Termination Style: Quick Connect
Applications: General Purpose
Approval Agency: CE, CSA, ENEC, UR
Voltage - Rated AC: 110V, 250V
Frequency - Operating: DC ~ 400Hz
Part Status: Active
Current: 16 A
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
FN2090Z-16-06 FN2090Z-16-06 Виробник : Schaffner 1738257948446.pdf Power Line Filter Multi-Stage EMI 0Hz to 400Hz 16A 250VAC Solder Lug Chassis Mount