FN2200-150-40
FN2200-150-40 Schaffner EMC Inc.
FN2200.pdf
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: LINE FILTER 1.2KVDC 150A CHASSIS
Packaging: Box
Filter Type: DC
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Termination Style: Terminal Block
Applications: Photovoltaic Inverter
Approval Agency: cURus, ENEC
Voltage - Rated DC: 1200V (1.2kV)
Part Status: Active
Current: 150 A
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE FILTER 1.2KVDC 150A CHASSIS, Packaging: Box, Filter Type: DC, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: Photovoltaic Inverter, Approval Agency: cURus, ENEC, Voltage - Rated DC: 1200V (1.2kV), Part Status: Active, Current: 150 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN2200-150-40 FN2200-150-40 Виробник : Schaffner Schaffner_datasheet_FN2200-3001013.pdf Power Line Filters 1200V 150A DC FILTER DC FILTER
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
FN2200-150-40 FN2200-150-40 Виробник : Schaffner fn2200.pdf Power Line Filter 150A 1200VDC Terminal Block Flange Mount
на замовлення 3 шт:
товару немає в наявності