Продукція > SCHAFFNER > FN2200-50-34
FN2200-50-34
FN2200-50-34 Schaffner
Schaffner_datasheet_FN2200-3001013.pdf
Виробник: Schaffner
Power Line Filters 1200V 50A DC FILTER DC FILTER
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: LINE FLTR 1200VDC 50A CHASS MNT, Packaging: Tray, Filter Type: DC, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: Photovoltaic Inverter, Approval Agency: cURus, ENEC, Voltage - Rated DC: 1200V (1.2kV), Current: 50 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN2200-50-34 FN2200-50-34 Виробник : Schaffner EMC Inc. FN2200.pdf Description: LINE FLTR 1200VDC 50A CHASS MNT
Packaging: Tray
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Approval Agency: cURus, ENEC
Voltage - Rated DC: 1200V (1.2kV)
Current: 50 A
на замовлення 51 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
FN2200-50-34 FN2200-50-34 Виробник : Schaffner fn2200.pdf Power Line Filter 50A 1200VDC Screw Clamp Flange Mount