FN2200B-100-35
FN2200B-100-35 TE Connectivity Schaffner
FN2200.pdf
Виробник: TE Connectivity Schaffner
Description: LINE FLTR 1200VDC 100A CHASS MNT
Packaging: Box
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Approval Agency: cURus, ENEC
Voltage - Rated DC: 1200V (1.2kV)
Current: 100 A
на замовлення 2 шт:
Написати відгук
Description: LINE FLTR 1200VDC 100A CHASS MNT, Packaging: Box, Filter Type: DC, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: Photovoltaic Inverter, Approval Agency: cURus, ENEC, Voltage - Rated DC: 1200V (1.2kV), Current: 100 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN2200B-100-35 FN2200B-100-35 Виробник : Schaffner fn2200.pdf Power Line Filter 100A 1200VDC Terminal Block Flange Mount
на замовлення 3 шт:
Кількість Ціна
на замовлення 4 шт:
FN2200B-100-35 FN2200B-100-35 Виробник : Schaffner FN2200-3001013.pdf Power Line Filters 1200V 100A MEDICAL DC FILTER