Продукція > SCHAFFNER > FN2200B-250-99
FN2200B-250-99
FN2200B-250-99 Schaffner
Schaffner_datasheet_FN2200-3001013.pdf
Виробник: Schaffner
Power Line Filters 1200V 250A MEDICAL DC FILTER
на замовлення 2 шт:
термін постачання 161-170 дні (днів)
Написати відгук
Description: LINE FILTER 1.2KVDC 250A CHASSIS, Packaging: Box, Filter Type: DC, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Post, Applications: Photovoltaic Inverter, Approval Agency: cURus, ENEC, Voltage - Rated DC: 1200V (1.2kV), Current: 250 A.
Інші пропозиції FN2200B-250-99
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
товару немає в наявності
FN2200B-250-99 FN2200B-250-99 Виробник : Schaffner EMC Inc. FN2200.pdf Description: LINE FILTER 1.2KVDC 250A CHASSIS
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Termination Style: Terminal Post
Applications: Photovoltaic Inverter
Approval Agency: cURus, ENEC
Voltage - Rated DC: 1200V (1.2kV)
Current: 250 A